تعمیرات مبل استقبالرویه کوبی مبل استقبال

رنگ کاری مبل

یک مبلمان زیبا و شیک علاوه بر رویه کوبی خوب و مناسب نیازمند رنگ کاری صحیح و اصولی است. رنگی مناسب با پارچه مبل که طرح و نقش مبل را هر چه بیشتر به نمایش بگذارد. تعمیرات مبل استقبال رنگ کاری مبل شما را با بهترین و با کیفیت ترین نوع رنگ و همچنین طلا کاری مبل را با بهترین ورق طلای موجود در بازار با قیمتی بسیار مناسب انجام میدهد.

رنگ کاری و طلا کاری مبل

همانطور که پیشتر به آن اشاره کردیم رنگ کاری صحیح و اصولی با مواد اولیه ( رنگ - ورق طلا - چسب و ... ) باعث زیباتر شدن مبلمان میشود و یک مبلمان زیبا تاثیر بسزایی در یک دکوراسیون جذاب و چشم نواز میشود.

جالب است بدانید که رنگ کاری خوب حتی در ماندگاری چوب و نقش و نگار مبل بسیار موثر است و استفاده از رنگ های نامرغوب و روشهای غیر صحیح رنگ کاری میتواند به بافت چوب آسیب برساند و این موضوع در کوتاه مدت میتواند باعث کهنه بنظر رسیدن مبل شما شود!

تعمیرات مبل استقبال با سابقه ای طولانی و فعالیتی مستمر رنگ کاری مبل شما را با بالاترین استاندارد انجام خواهد داد.

رنگ کاری مبلمان

کارگاه رویه کوبی مبل استقبال تقریبا هر نوع مبلمان و اثاثیه چوبی نظیر صندلی، مبل، کمدهای چوبی ( و نه MDF و نئوپان ) ، مبل، دراور و مواردی از این قبیل را با کیفیت بسیار بالا و حساسیت تمام رنگ کاری کرده و یک وسیله کاملا نو را به شما تحویل خواهد داد.

طلا کاری مبل

امروزه استفاده از ورق های فلزی طلایی رنگ جهت رنگ کاری مبلمان مرسوم است و طرفداران خاص خود را دارد. اگرچه استفاده از ورقهای طلا بیشتر برای مبلمان استیل و کلاسیک مرسوم است اما میتوان برخی از مدلهای مبل راحتی که قسمتهای تزئینی چوبی دارند را نیز با ورق طلا تزئئین نمایید.

رویه کوبی و رنگ کاری مبل خود را به متخصصین تعمیرات مبل استقبال بسپارید و یک دست مبل نو تحویل بگیرید !

منتظر تماس شما هستیم