تعمیرات مبل استقبالرویه کوبی مبل استقبال

طلا کاری مبلمان

طلا کاری مبلمان با رنگ طلایی مبل تفاوت بسیاری دارد و چگونگی کار و همینطور مواد اولیه مورد استفاده در آنها متفاوت است. روکش طلای مبل خود را بدست متخصصین تعمیرات مبل استقبال بسپارید و یک مبل طلایی بسیار زیبا هدیه بگیرید !

طلا کاری مبلمان در تهران

امروزه استفاده از ورق های فلزی طلایی رنگ جهت رنگ کاری مبلمان مرسوم است و طرفداران بسیاری دارد.

اگرچه استفاده از ورقهای طلا بیشتر برای مبلمان استیل و کلاسیک مرسوم است اما میتوان برخی از مدلهای مبل راحتی که قسمتهای تزئینی چوبی دارند را نیز با ورق طلا تزئئین نمایید.

طلا کاری مبلمان چیست ؟

شاید شما هم یکی از این دست مبلمان را در منزل خود داشته باشید و یا دستکم در خانه اقوام و آشنایان خود دیده باشید. مبلمان طلا‎کاری شده تفاوت محسوسی با مبلمهای رنگ شده با رنگ پوشش طلایی دارند. جلای فلزی درخشان و انعکاس نور خیره کننده مختص مبلهای طلا کاری شده است و بس !

رنگ‎کاری مبلمان با رنگهای پوششی طلایی و لایه محافظ یکی از انواع رنگهای چوب است که البته زیبایی خاص خود را دارد ولی این روش رنگ کاری پس از مدتی کدر شده و جلا و زیبایی روزهای اولیه خود را از دست میدهد. اما طلا‎ کاری مبلمان و چوب کاملا متفاوت است !

در طلا کاری مبل استادکاران ورقهای فلزی بسیار نازک ( در حد نانومتر ) عمدتا طلایی رنگ را با چسب های ویژه ای بر روی قسمتهای چوبی مبل با دقت و ظرافت ویژه ای میچسبانند و نتیجه کار زیبایی شگفت آور آن است !

روکش طلا برای بخشهای چوبی مبل باعث میشود برای لحظاتی به مبل خیره شوید و به این فکر کنید که : آیا این مبل واقعا از طلا ساخته شده است ؟

نکته مهم دیگر در ارتباط با روکش طلای مبل این است که انتخاب پارچه مبل را برای شما بشدت آسان خواهد کرد. تقریبا هر رنگی با رنگ طلایی همخوانی دارد. طلایی و سیاه، طلایی و سبز، طلایی و قرمز، آبی، بنفش و حتی طلایی !

پیدا کردن پارچه های طلایی رنگ کمی دشوار است اما اگر بدنبال چرم مصنوعی با رنگ طلایی هستید آسانتر آنرا خواهید یافت !

چرا ورق طلا استفاده کنیم؟

هزینه طلا کاری مبل

طلاکاری مبلمان نسبت به رنگ های چوب و رنگ پوششی طلایی بیشتر استو تقریبا 2 تا 3 برابر است. هر چه قسمتهای منبت کاری شده مبل بیشتر باشد، دقت و ظرافت بیشتری را طلب میکند.

ورق های مخصوص طلا کاری مبل وارداتی هستند و همین موضوع تاثیر زیادی بر روی قیمت نهایی دارد.