تعمیرات مبل استقبالرویه کوبی مبل استقبال

رویه کوبی و تعمیر مبل فرحی

مبل فرحی به عنوان یکی از محبوبترین مبل های استیل شناخته میشود که گاهی نیاز به مرمت دارد. اگر قصد تعمیر مبل فرحی خود را دارید، استقبال بهترین و مناسبترین کارگاه برای تعمیر مبل شماست !

همانطور که اشاره شد مبل فرحی یکی از معروفترین و پرطرفدارترین مبل استیل است که البته تفاوتهایی در تولید این مبل وجو دارد.

کارگاه تعمیرات و رویه کوبی مبل استقبال یکی از معتبرترین و حرفه ای ترین کارگاه های تعمیرات مبل تهران است که بصورت روزانه سفارش های زیادی را برای بازسازی و تعمیر مبل فرحی دریافت میکند.

تعمیر مبل فرحی

تجربه و مهارت دو عامل اساسی در این حرفه است که خوشبختانه شما میتوانید آنرا از نزدیک و با مراجعه به این کارگاه مشاهده نمایید.

استفاده از بهترین مواد اولیه، رویه کوبی و تعمیر مبل فرحی بر اساس الگو به آسانی و با قیمتی بسیار مناسب مبل فرسوده شما را به یک مبل زیبا و نو تبدیل خواهد کرد. کافیست با شماره تلفنهای تعمیرات مبل استقبال تماس حاصل نمایید.

مبل فرحی چیست؟

مبل فرحی نوعی مبل استیل است که متاسفانه در بازار با عناوین مختلف نظیر مبل سلطنتی، کلاسیک، فرحی و ... شناخته میشود. بطور اصولی این مبل در ست های 9 نفره و با منبت کاری های ظریف و زیبا ساخته میشود که این موارد در مبلمان های جدید چندان رعایت نمیشود.

در طراحی و تولید مبل فرحی  باید از چوبهای بسیار مرغوب مانند گردو، بلوط و راش های با کیفیت استفاده شود چرا که خراطی نیازمند چوب های باکیفیت و خوش خراش است. همچنین دوام مبل استیل بستگی زیادی به مقاومت و درجه کیفی چوب و کلاف مبل دارد.

در بالا تصاویر برخی از نمونه کارهای تعمیر مبل فرحی را میتوانید ملاحظه نمایید.

تعمیر مبل استیل فرحی

لازم به توضیح است که کارگاه بزرگ تعمیرات مبل تهران ( استقبال ) علاوه بر تعمیر و رویه کوبی مبل فرحی تمامی مدل های مبل استیل را باکیفیتی باورنکردنی و قیمتی بسیار مناسب انجام میدهد. شماره تلفنهای مبل استقبال آماده پاسخگویی به شما عزیزان است. با ما تماس بگیرید.